pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Organiczna Farma Pszczela Maroša Bujňáka

Organiczna, pszczela farma Maroša Bujňáka, to pierwsza i jedyna biofarma na Słowacji. Ważnym jej produktem jest miód kwiatowy typu bio, który zyskał wyróżnienie Produkt Spożywczy typu Bio 2007. Poza tym produkuje się tu miód pitny i świeczki z wosku. czytaj więcej

Miód w jakości bio, miód pitny, świeczki z wosku. Wszystko bez chemicznych dodatków. To produkty organicznej, pszczelej farmy Maroša Bujňáka w Brezovicach. Długa historia pszczelarstwa w jego rodzinie nadała produkcji wysoką jakość, która opiera się na tradycji i doświadczeniu. Ojciec Maroša Bujňáka zaczął uprawiać pszczelarstwo w 1965 roku i dzisiaj jego farma to jedno z największych gospodarstw na Słowacji. W jej skład wchodzi zaplecze techniczno-gospodarcze, miejsce pobierania miodu, magazyn wosku i akcesoriów pszczelarskich.

Miód kwiatowy bio

Chlubą tej jedynej pszczelej biofarmy na Słowacji jest pszczeli miód kwiatowy, który został wyróżniony również przez znawców artykułów spożywczych typu bio. Produkt zyskał wiele nagród, certyfikatów i tytuł Produkt Spożywczy typu Bio 2007. Ma doskonałą jakość, za którą kryje się również naturalne i chronione środowisko Gór Lewockich, gdzie znajdują się ule. 

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!