Karpacka Mapa Przygody na Festiwalu Podróżników "TRZY ŻYWIOŁY"

W dniach 6-7 kwietnia zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjno-promocyjne projektu Karpacka Mapa Przygody. Będziemy się prezentować w Kijów.Centrum w ramach Bazaru Podróżnika podczas 10. Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły w Krakowie. czytaj więcej

Projekt Karpacka Mapa Przygody skierowany jest w szczególny sposób do ludzi o podróżniczych pasjach, którzy delektują się poznawaniem świata eksplorując coraz to nowe jego zakątki. Podróżnik z pasją to człowiek, który stara się poznać odwiedzane miejsca wszechstronnie. Interesują go nie tylko krajobrazy i atrakcje, ale także ludzie i ich kultura. To człowiek, który potrafi docenić smak przygody.

 

Z tych powodów prezentacja naszego portalu podczas Festiwalu Podróżników jest bardzo ważna. Pragniemy zachęcić podróżników do zapoznania się z możliwościami naszego portalu i do używania go jako narzędzia planowania i dokumentowania własnych podróży po Karpatach.

Stoisko projektu czynne będzie w dniach 6-7 kwietnia w godz. 10-21. Będzie można obejrzeć filmy promujące wybrane szlaki przygód na naszych kolorowych kalejdoskopach, obejrzeć wystawę fotograficzna przedstawiającą walory krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe Południowej Małopolski i Kraju Preszowskiego na Słowacji. Obsługa stosika z przyjemnością udzieli tez informacji na temat projektu i portalu, jego funkcji, sposobu obsługi.

 

Zapraszamy na spotkanie z karpacką przygodą na Festiwalu Podróżników, a przede wszystkim na www.karpackamapaprzygody.pl

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!
Zdjęcia