pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Kąpielisko termalne Vrbov (Termálne kúpalisko Vrbov)

W malowniczym rejonie Podtatrza, zaledwie 7 km od Kieżmarku, tryska wspaniała woda lecznicza, zaliczana do najskuteczniejszych w całej Europie Środkowej. Służy do leczenia dolegliwości narządów ruchu i układu nerwowego, a także zaburzeń oddychania i chorób serca. Kąpielisko termalne Vrbov to doskonałe miejsce nie tylko na jednodniowy wypoczynek i rozrywkę, ale także na dłuższy urlop. czytaj więcej

Kąpielisko termalne Vrbov leży w malowniczym rejonie Podtatrza, zaledwie 7 km od Kieżmarku. Oferuje gościom siedem basenów z wodą o temperaturze 26-38°C.

Vrbov – zabawa i leczenie

W otwartym przez cały rok ośrodku znajdą coś dla siebie zarówno rodziny z dziećmi, jak i sportowcy. Dzieci mogą skorzystać z trzech basenów, pływacy mają do dyspozycji jeden. Ale główną przyczyną licznego napływu gości jest korzystne działanie termalnej wody siarczanowej. Sprawdza się ona w dolegliwościach układu ruchu i nerwowego, w zapaleniach dróg oddechowych i chronicznym zapaleniu oskrzeli, chorobach sercowo-naczyniowych i problemach z układem nerwowym. Nadaje się nie tylko do kąpieli, ale także do picia i uchodzi za jedną z najskuteczniejszych w Europie Środkowej.

Urlop we Vrbovie

Kompleks oferuje nie tylko jednodniowy wypoczynek i rekreację, ale również zapewnia przyjemnie spędzony urlop przez cały rok. Poza restauracją, sklepem spożywczym i bufetami w jego skład wchodzą drewniane domki (łącznie 200 miejsc), kemping i kemping samochodowy z własnym barem, infrastrukturą i kuchenkami (łącznie 500 miejsc). W pobliżu ośrodka znajduje się hotel i bungalowy. Ich goście mają bezpłatny wstęp na kąpielisko.

Atrakcje w okolicy: Tatry Wysokie

Kąpielisko jest otwarte przez cały rok

Godziny otwarcia
Codziennie 10:00-20:00

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!