pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Aqua Relax, Sorea Titris Odborar

Zespół hotelowy Sorea TITRIS*** Odborar znajduje się w malowniczym rejonie Tatr Wysokich. Poza wysokiej jakości zakwaterowaniem, licznymi udogodnieniami i salą konferencyjną oferuje gościom świat basenów i saun Aqua Relax. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. czytaj więcej

Hotel Sorea TITRIS*** Odborar, w skład którego wchodzi park wodny Aqua Relax, zapewniający relaks i wypoczynek dla osób w każdym wieku, mieści się w pobliżu centrum Łomnicy Tatrzańskiej. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy wodnych zabaw, sauny, a także rozrywki.

Park wodny Aqua Relax

Park wodny jest podzielony na trzy strefy. W strefie I poza basenem rekreacyjnym z falą znajdują się wodne masaże i atrakcje dla dzieci. Strefa II jest przeznaczona dla miłośników sauny. Goście mają do wyboru saunę suchą, biosaunę z ziołami, saunę parową, basen chłodzący i jacuzzi. Strefa III kryje pomieszczenie relaksacyjne, prysznice i masaże całego ciała.

Sorea TITRIS*** Odborar

Hotel Sorea należy do największej sieci hoteli na Słowacji. Oferuje zakwaterowanie i zabiegi wellness, organizuje kongresy, seminaria i szkolenia. A to wszystko w atrakcyjnym rejonie turystycznym.

To idealne miejsce dla maluchów, co potwierdza certyfikat „Przyjazny dla rodzin z dziećmi” przyznawany w ramach projektu „Zapraszamy z dzieckiem”.

Atrakcyjność hotelu podnosi jego położenie. Obiekt znajduje się w pięknym rejonie tatrzańskim i zadowoli zwłaszcza tych gości, którzy szukają ciszy i spokoju. W jego pobliżu usytuowano ogród botaniczny prezentujący tatrzańską przyrodę i muzea Tatrzańskiego Parku Narodowego. Turystom oferuje się wycieczki gondolową kolejką linową, a miłośnicy sportów zimowych mają do dyspozycji ośrodek narciarski i naturalne lodowisko.

Atrakcje w okolicy: Tatry Wysokie, ogród botaniczny, kolej linowa gondolowa nad Łomnicki Staw, ośrodek narciarski JAMY

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!