pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

U – Międzynarodowy Przegląd Win, Muzeum Wina w Preszowie

Międzynarodowy Przegląd Win Muvina to prestiżowa impreza konkursowa, którą co roku organizuje Muzeum Wina w Preszowie przy udziale wielu specjalistów i producentów wina ze Słowacji i zza granicy. W 2011 roku w konkursie wystawiono 400 rodzajów win. czytaj więcej

Muzeum Wina w Preszowie gości co roku wielu miłośników wina i ciekawską publiczność. Poza stałymi wystawami, regularnie przygotowuje się tutaj międzynarodowy przegląd konkursowy wina Muvina. Są na niej prezentowane wina z całego świata, które oceniają międzynarodowi specjaliści.

 

O nieskazitelnych i najlepszej jakości winach białych, czerwonych, różowych, musujących czy likierach specjaliści decydują na podstawie 100-punktowego systemu, który na międzynarodowe konkursy poleca Międzynarodowa Organizacja dla Winorośli i Win z siedzibą w Paryżu.

 

Konkurs stanowi przestrzeń nie tylko dla producentów win, ale stwarza również możliwość konfrontacji pomiędzy nimi w celu pozyskiwania i wymiany doświadczeń na poziomie światowym. W skład imprezy wchodzi również uroczysta kolacja z aukcją zwycięskich win. W 2012 roku impreza odbyła się już po raz 17., a w roku 2011 w przeglądzie wystawionych zostało 400 rodzajów win z jedenastu krajów świata.

Data imprezy: 7–8 czerwca 2012

Adres i kontakt: Muzeum Wina, Floriánova Ulica, 080 01 Preszów, Słowacja, tel.: +421 51 77 33 108, e-mail: muzeumvin@mail.t-com.sk, muzeum.vin@stonline.sk, www: www.muzeumvin.sk
______________________________________________________________________________

 Data imprezy: 7–8 czerwca 2012

Godziny otwarcia: poniedziałek–piątek: 8:00–18:00, sobota: 8:00–12:00, w sezonie letnim: 8:00–19:00


Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!