pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

AGRO EKO SLUŽBY, s. r.o. - ekofarma

Ekologiczny sposób gospodarowania oznacza powrót do pierwotnego rolnictwa naszych przodków. W kraju preszowskim działa kilka ekofarm, których gospodarowanie nie szkodzi przyrodzie, a produkty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych. czytaj więcej

Do tych najbardziej znanych korzyści wynikających z rolnictwa ekologicznego należy utrzymywanie i poprawianie odporności gleby. Dzięki płodozmianom na polu i różnorodnej kulturze ziemi w jego rejonie rośliny są zdolne dbać o siebie same i nie wymagają żadnych agresywnych chemicznych nawozów ani środków.

Produktem ekofarm są bioprodukty i nawozy najwyższej jakości, ponieważ nie zawierają żadnych obcych substancji chemicznych, ale są czyste, zdrowe i naturalne.

Bioprodukty poza ludzkim organizmem nie obciążają matki natury. Wszelkie formy zanieczyszczenia pochodzące z ekologicznego rolnictwa są wykorzystywane do produkcji nawozów organicznych.

Poza płodami rolnymi, zdolni ekofarmerzy hodują zwierzęta gospodarcze. Sposób hodowli pozwala zwierzętom na ruch na świeżym powietrzu, zdrowy wzrost i rozwój.

W kraju preszowskim znajduje się siedziba kilku ekofarm.

AGRO EKO SLUŽBY, s.r.o.

Spółka zajmuje się usługami rolniczymi, leśniczymi i ogrodniczymi oraz sprzedażą surowców rolniczych, produktów mlecznych – hurtownia ze sprzedażą żywych zwierząt.

Bukovce 130

090 22 Bukovce, Słowacja

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!