pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Svidník – Motel Čepcov

Punkt na szlaku: Karpacki szlak kulinarny

W Motelu Čepcov międzynarodowa kuchnia znana na całym świecie przeplata się z regionalnymi specjałami przygotowywanymi zgodnie z dawnymi recepturami babć – ręcznie robionymi haluszkami, pierogami, plackami ziemniaczanymi i makaronem. czytaj więcej

Na terenie wsi Kuková w Rowie Raslavickim Pogórza Ondawskiego znajduje się Motel Čepcov. W restauracji goście z kraju i z zagranicy mają możliwość spróbowania regionalnych specjałów kuchni naszych babć, a także kuchni międzynarodowej.

Pierogi, gulasze z dziczyzny i grillowana wieprzowina

Motel Čepcov oferuje między innymi ręcznie robione haluszki, pierogi, placki ziemniaczane i makarony. Do ulubionych dań należą specjały przyprawiane na grillu z mięsa wieprzowego, drobiowego i baraniny oraz gulasze z dziczyzny i baraniny. W menu znajduje się także regularnie zmieniana oferta dnia.

Taras pełen śpiewu ptaków i piękny widok

Pyszne dania goście mogą degustować przy śpiewie ptaków i odgłosach natury ,spędzając czas na tarasie z pięknym widokiem. Częścią restauracji jest także salonik, w którym można organizować wesela, chrzciny, urodziny, rocznice, uroczystości rodzinne i towarzyskie, zabawy taneczne. Na tarasie, przy muzyce na żywo, możliwe są także grille i opiekanie dziczyzny nad ogniem.

Do Motelu Čepcov prowadzi dostęp bez barier (np. dla wózków). Na jego terenie można skorzystać z Internetu, wifi i parkingu. Dla rodzin z dziećmi przygotowano menu zawierające dziecięce porcje. Czas oczekiwania na przygotowanie dań najmłodsi mogą spędzić na placu zabaw. Wygodne biesiadowanie zapewniają dziecięce krzesełka. Do wnętrza można wprowadzać zwierzęta. 

Piękną okolicę wokół motelu z możliwością jazdy konnej wykorzystują rodziny z dziećmi w celach wycieczkowych. 

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!