pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Centrum diagnostyczno-relaksacyjne AURA, Preszów

Centrum diagnostyczno-relaksacyjne AURA w Preszowie ma do zaoferowania przyjazne podejście, indywidualną, troskliwą opiekę i wykwalifikowany personel. Można tu wypróbować odchudzających okładów detoksykacyjnych, indyjskich masaży olejkami i samoleczenia przyszłości – świecowania. czytaj więcej

Preszowskie centrum diagnostyczno-relaksacyjne AURA stawia sobie za cel udzielanie porad w zakresie zdrowia i zdrowego stylu życia. Personel tworzą wykwalifikowani fachowcy stosujący najlepsze narzędzia z dziedziny medycyny alternatywnej. Część relaksacyjna ośrodka oferuje głęboką detoksykację organizmu, ziołowe kąpiele parowe i profesjonalny zabieg na ciało urządzeniem SPM DIGITAL, który zapewnia nie tylko piękniejszą, szczuplejszą figurę, ale ma także korzystny wpływ na zdrowie.

Z Morza Martwego do Indii

W ofercie centrum znajduje się detoksykujący i wyszczuplający okład z błota z Morza Martwego (universal contour wrap) zawierający aż 67 minerałów.

Z indyjskiej ajurwedy pochodzi masaż olejkami, który pomaga utrzymać dobrostan ciała i duszy. Goście mogą spróbować też ziołowej kąpieli parowej w formie sauny indyjskiej lub samoleczenia przyszłości – świecowania: świeczki do ciała lub uszu, wyprodukowane z bawełny, wosku pszczelego i olejków eterycznych, wspomagają uwalnianie i odnawianie przepływu energii.

Regeneracja ciała drenażem limfatycznym

Do usunięcia nagromadzonych w organizmie substancji toksycznych stosuje się ręczny masaż – drenaż limfatyczny, który wspomaga również ogólną regenerację. Urządzenie poprawia przepływ krwi i limfy, co pozwala na odprowadzenie nadmiaru płynów wraz z produktami przemiany materii w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

Do diagnostyki całego ciała stosuje się urządzenie DIACOM: choroby wyszukuje się przy użyciu słuchawek obliczających energetyczną wartość poszczególnych narządów. 

Atrakcje w okolicy: Altemedea – centrum medycyny alternatywnej

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!