pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Altmeda – centrum medycyny alternatywnej, Preszów

W Preszowie mieści się centrum medycyny alternatywnej Altmeda łączące dziedzictwo medycyny Zachodu i średniowiecznych Chin. Placówka oferuje kompleksową diagnostykę, regenerację organizmu i z powodzeniem stosowany na świecie biorezonans, który uwalnia od nałogu nikotynowego. czytaj więcej

W preszowskim centrum medycyny alternatywnej Altmeda wykorzystuje się najnowocześniejsze narzędzia i metody terapeutyczne biorezonansu do diagnostyki i leczenia różnych zaburzeń. Oferta obejmuje także elektroakupunkturę. Do alternatywnych form leczenia należy ponadto popularna terapia kwiatowa dr. Bacha oraz leczenie przy użyciu roślin (fitoterapia).

Choroba oznacza stan nierównowagi w ludzkim organizmie. Poszczególne obciążenia wywołują różne zaburzenia, które u każdego objawiają się w indywidualny sposób – od chronicznego zmęczenia do poważnych problemów zdrowotnych.

Harmonia ciała i ducha

Filozofia ośrodka medycyny alternatywnej łączy dziedzictwo medycyny Zachodu i średniowiecznych Chin. Człowieka traktuje się tu całościowo, dlatego problemów zdrowotnych nie leczy się osobno, a z uwzględnieniem wszystkich potrzeb ciała.

Centrum medycyny alternatywnej Altmeda oferuje kompleksową diagnostykę, leczenie alergii, chorób ostrych i przewlekłych, medycynę ogólną, biorezonans, detoksykację i regenerację organizmu oraz skuteczny program uwalniający od nałogu palenia.

Chcesz rzucić palenie?

Terapia biorezonansem BICOM, stosowana w terapii uzależnienia od nikotyny, jest aktualnie najbardziej skuteczną metodą rzucania palenia. Wyniki na podstawie praktyk potwierdzają aż 80% sukcesu.

Atrakcje w okolicy: diagnostyczno-relaksacyjne centrum AURA

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!