pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Agrokarpaty, Plavnica

W czystym ekologicznie środowisku Pienin i Magury pod Tatrami Wysokimi uprawiane są rośliny lecznicze, z których wytwarza się produkty firmy Agrokarpaty. Produkty z Plavnicy nie zawierają sztucznych aromatów, barwników ani dodatków smakowych, dlatego nie obciążają organizmu. czytaj więcej

Naturalne warunki jednego z najbardziej czystych pod względem ekologicznym terenów po słowackiej stronie Karpat, górskiego regionu w okręgu Lubowla, idealnie nadają się do uprawy ekologicznych produktów rolnych. Od 1993 r. główny obszar działalność spółki Agrokarpaty s.r.o. stanowi uprawa roślin leczniczych i produkcja herbat. Wszystkie wyroby z Plavnicy powstają z czystych naturalnych produktów i nadają się do codziennego stosowania.

Nowoczesna spółka przyjazna dla środowiska

Oszczędne gospodarowanie glebą, ważne dla zdrowego wzrostu roślin, można osiągnąć przez regularne nawożenie kompostem wytwarzanym z własnych resztek oraz zrównoważoną metodą polegającą na wymianie roślin, która ogranicza występowanie szkodników i szkodliwych drobnoustrojów w glebie. Recycling i ochrona środowiska naturalnego regionu to podstawa zarządzania nowoczesną spółką przyjazną dla środowiska.

To moja filiżanka herbaty!

Rośliny są przetwarzane w sposób jak najbardziej oszczędny. Do produkcji ulubionych herbat z Plavnicy stosuje się owoce ogrodowe i leśne. Napary zawierają wiele witamin i substancji naturalnych wspomagających odporność organizmu i zdolność do obrony przed infekcjami. W czasie gorących miesięcy letnich klienci z pewnością docenią odświeżające i chłodzące działanie herbaty na organizm.

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!