pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Outdoor Park, Centrum Linowe – Skalná Hrana, Preszów

Punkt na szlaku: Karpaty Ekstremalne

Czy lubią Państwo życie na krawędzi? Jeśli lubią Państwo aktywne życie, stowarzyszenie Skalná Hrana z siedzibą w Preszowie stanie się Państwa ulubionym, gdyż oferuje możliwość pokonania ściany wspinaczkowej czy atrakcje Centrum Linowego Outdoor Park. czytaj więcej

Stowarzyszenie Skalná Hrana skupia miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. Jego misją jest przygotowywanie i wychowywanie młodzieży sportowej, wspieranie swoich członków i umożliwianie im aktywności sportowej na łonie natury oraz włączanie w nią szerokiej publiczności. Stowarzyszenie zapewnia działalność metodyczną pod względem nauczania i pod kierownictwem doświadczonych instruktorów taternictwa prowadzi swoją szkołę wspinaczkową i taternictwa oraz ośrodek linowy.

Wspinaczki na sztucznej ścianie

Stowarzyszenie szczyci się sztuczną ścianą do wspinaczki: zadaszona wieża o wysokości5,6 metrówo powierzchni12 metrówkwadratowychma nawisy z trzech stron, a jedna strona jest prosta. Na ścianie znajduje się 8 punktów uchwytu bez stopniowego zabezpieczenia, a wyposażenie można wypożyczyć bezpośrednio na miejscu.

Outdoor Park

Nowością stowarzyszenia jest teren sportowy Lanové centrum Outdoor Park. Jego goście mają możliwość przejścia trasą przeszkód linowych pod gołym niebem, które znajdują się na wysokości 8–10 m. Trasa składa się z dwóch okręgów, duży ma 10 przeszkód, mały – 5.

Częścią terenu są przeszkody zespołowe i niskie, 40-metrowa kolejka, atrakcje Skok Tarzana i wielka huśtawka (big swing), ściana wspinaczkowa, szatnie i prysznice.

Po dawce sportu i adrenaliny goście mogą odpocząć w sympatycznej kawiarni. Teren jest do dyspozycji dla grup i oferuje tak zwany teambuilding dla firm, grup i organizowanie animacji dla szkół i przedszkoli.

Kursy uzupełniające

Stowarzyszenie Skalná Hrana oferuje również wiele interesujących kursów, takich jak kurs wspinaczki lodowej, kurs taternictwa w górach w zimie bądź w lecie oraz podstawowe kursy wspinaczkowe. 

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!