pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Bungeejumping, platforma do skakania K-120 w Szczyrbskim Jeziorze

Punkt na szlaku: Karpaty Ekstremalne

Ośrodek Szczyrbskie Jezioro w Tatrach Wysokich to idealne miejsce dla poszukujących sportów ekstremalnych. Platforma do skoków K-120 pozwala na skok na linie gumowej na głębokość 70 metrów. Przygodę można też podarować w prezencie, ale konieczne jest wcześniejsze zamówienie. czytaj więcej

Ośrodek Szczyrbskie Jezioro w Tatrach Wysokich słynie z idealnych warunków dla narciarzy, snowboardzistów, narciarzy biegowych oraz dla poszukiwaczy sportów ekstremalnych – miłośników bungeejumping. Do dyspozycji pozostaje platforma K-120.

Warunki techniczne

Na gości Szczyrbskiego Jeziora czeka możliwość skoku na głębokość70 metrów. Pozwala na to platforma K-120, z której roztacza się przepiękny widok na panoramę okolicy. Skok można wykonać indywidualnie i grupowo. Nie jest konieczny żaden specjalny ubiór ani wyposażenie. Wystarczy tylko odwaga. O pozostałe zatroszczy się właściciel.

Skok wykonuje się przy użyciu liny gumowej. Do dyspozycji pozostaje 3 instruktorów, czas trwania skoku wynosi 15 minut: 10 minut to przygotowanie, a 5 – skok z wyciągnięciem. Zeskok można wykonać od 4 czerwca do 16 października, co sobotę i niedzielę, ale tylko w czasie sprzyjającej aury. W przypadku zainteresowania co najmniej 10 skokami istnieje możliwość skoków w którykolwiek dzień w całym roku. Zainteresowani muszą jednak zamówić skok tydzień wcześniej.

Usługi uzupełniające

Skok z mostka K-120 (63 metry) na Szczyrbskim Jeziorze można podarować w prezencie. Cena skoku za osobę wynosi 35 euro.

Dojazd

Platforma znajduje się w ośrodku Szczyrbskie Jezioro. Prowadzi do niego zejście z hotelu FIS. 

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!
Zdjęcia