pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Małopolska Brzmi Dobrze

Małopolska Brzmi Dobrze to jeden z największych projektów muzycznych na mapie południowej Polski. Gości w najważniejszych lokalizacjach regionu: Krakowie, Zakopanem, Szczawnicy i Krynicy.
Z uwagi na czas trwania, zasięg i frekwencję – jest jednym z najważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie regionu.
MDB wpisuje się również w strategię ciągłego poszerzania oferty Małopolski, a jednocześnie stanowi niekonwencjonalny pomysł na stworzenie cyklu wydarzeń, który – w zamierzeniu tworzy nie tylko nową atrakcję turystyczną regionu, ale również nową markę kulturalną w Polsce.

Głównym sponsorem cyklu MBD są Polskie Koleje Linowe. czytaj więcej

Na projekty Małopolska Brzmi Dobrze składają się:

HEJFEST - SZCZAWNICA KRYNICA GUBAŁÓWKA

KRYNICA ŹRÓDŁEM KULTURY

Klub muzyczny Forty Kleparz

Festiwal supportów

 

Małopolska Brzmi Dobrze to projekt, który od samego  początku postawił sobie za zadanie prezentację szerokiego spektrum muzycznych stylów.

Znajdzie się tam zarówno coś dla fanów muzyki rockowej, jak i dla tych zakochanych w klasyce. Coś dla turystów, którzy poszukują atrakcyjnych sposobów spędzania wolnego czasu, jak i dla lokalnej społeczności, która dzięki temu ma możliwość uczestniczenia w koncertach największych gwiazd polskiej muzyki.

Z uwagi na lokalizację w najważniejszych punktach województwa, Małopolska Brzmi Dobrze to również doskonała propozycja dla wszystkich mieszkańców regionu.

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!