pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Zemplínske Hámre – Gazdovský dvor

Punkt na szlaku: Karpacki szlak kulinarny

Do największych atrakcji restauracji Gazdovský Dvor w miejscowości Zemplínske Hámre należy lubiane minizoo, które sprawia radość najmłodszym gościom, podczas gdy pozostali próbują lokalnych tatarskich pierogów, gulaszu z kociołka i piwa z beczki. czytaj więcej

W miejscowości Zemplínske Hámre znajduje się restauracja Gazdovský dvor. W pięknej okolicy, dla gości z kraju i z zagranicy, przygotowano miłe biesiadowanie w stylu furmańskim. Największą atrakcją restauracji jest minizoo lubiane przede wszystkim przez najmłodszych gości.

Tatarskie pierogi, gulasz i piwo z beczki

Gazdovský dvor oferuje gulasz z kociołka, talerz piwny czy tradycyjne pierogi tatarskie z ziemniakami. Pyszne dania lokalnej kuchni można popić piwem z beczki.

Lubiane minizoo i dozwolone wejście ze zwierzętami

W restauracji znajduje się kominek, Internet i WiFi, a także zapewniony został dostęp bez barier – np. dla wózków. Oczywiście obiekt na swoim terenie posiada parking. Dla rodzin z dziećmi, oprócz minizoo i krzesełek dziecięcych do wspólnego biesiadowania, przygotowano również plac zabaw i kącik dziecięcy z zabawkami. Wejście dla zwierząt jest dozwolone.

Gazdovský dvor w miejscowości Zemplínske Hámre oferuje możliwość rezerwacji restauracji na organizację imprezy firmowej lub innych spotkań towarzyskich. 

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!