pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Veľký Šariš – Pensjonat i bacówka Šariš park

Punkt na szlaku: Karpacki szlak kulinarny

Pensjonat i bacówka Šariš park w miejscowości Veľký Šariš może się pochwalić idealnymi warunkami dla rodzin z dziećmi. Oferowane są tam regionalne specjały: kluski ziemniaczane, tatarskie pierogi i wędzona golonka. Wszystkie dania można zapakować i zabrać ze sobą. czytaj więcej

W miejscowości Veľký Šariš znajduje się Pensjonat i bacówka Šariš park, gotowe na podjęcie wszystkich gości z pobliskiej okolicy Preszowa, tych którzy tylko przejeżdżają przez region, a także wędrowców z najodleglejszych zakątków świata. Menu, za pośrednictwem specjałów tradycyjnej słowackiej kuchni, oferuje gościom smaki regionu Šariša.

Mięso z kaczki, kluski ziemniaczane, tatarskie pierogi czy angielski rostbef?

Bacówka Šariš park oferuje specjały Šariša, domowe ciasta oraz oryginalne dania po świniobiciu. Do ulubionych potraw należą te z mięsa kaczki i gęsi, kluski ziemniaczane z kiszoną kapustą lub wędzona golonka serwowana na drewnianej desce, angielski rostbef czy domowe tatarskie pierogi. Oferowane dania mięsne pochodzą z lokalnej produkcji i są przyprawiane w sposób tradycyjny.

Ciekawostką bacówki na Šarišu jest możliwość zabrania do domu wszystkich oferowanych dań, w tym także specjałów takich, jak wędzona golonka.

Pysznych dań goście mogą spróbować siadając wewnątrz lokalu przy kominku lub na tarasie z pięknym widokiem. W pensjonacie znajduje się również salonik odpowiedni do organizowania firmowych i innych towarzyskich imprez.

Idealne warunki dla rodzin z dziećmi

Do pensjonatu prowadzi dostęp bez barier (np. dla wózków). Można tam skorzystać z Internetu, wifi i parkingu. Dla rodzin z dziećmi przygotowano miejsce do przewijania i zabawki. Czas oczekiwania na przygotowanie dań z dziecięcego menu najmłodsi mogą spędzić na placu zabaw. Wygodne biesiadowanie zapewniają dziecięce krzesełka. 

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!