pokaż na mapie pomniejsz mapę pełny ekran > <
rozszerz mapę >

Spływ Dunajcem łodziami do raftingu, Canoeraft-Dunajec

Punkt na szlaku: Karpacki szlak wodniacki

Spływ Dunajcem, przepełniony adrenaliną, to dzisiaj już nie jest wyróżnik tylko profesjonalnych sportowców – Canoeraft-Dunajec pozwala na raftingowy spływ górską rzeką również rodzinom z dziećmi czy zespołom firmowym w ramach tak zwanego teambuilding! czytaj więcej

Rzeka Dunajec w Pienińskim Parku Narodowym, po słowackiej stronie Karpat, stanowi granicę polsko-słowacką o długości18 kilometrów. Na długości8 kilometrówwystępuje malowniczy kanion, który jest dziełem górskiej rzeki. Dunajec oferuje odpowiednie warunki dla wszystkich miłośników sportów wodnych – dla tych, którzy chcą spróbować spływu z podwyższoną adrenaliną po raz pierwszy i dla rodzin z dziećmi, które przyjadą na Zamagurze spędzić czas aktywnie.

Idealnym połączeniem sportu, adrenaliny i zabawy jest spływ Dunajcem na łodziach do raftingu, które oferuje Canoeraft-Dunajec. Rafting to sport na dzikiej rzece, w gumowych napompowanych łódkach, przepełniony adrenaliną. Rafting na Dunajcu wyróżniają języki spienionych fal i huk górskiej wody.

Rafting, snowrafting, hydrospeed, paintball...

Canoeraft-Dunajec oferuje rafting z instruktorem, hydrospeed, paintball, teambuilding. Do ulubionych sportów zimowych należy snowrafting czy jazda skuterami śnieżnymi. Wypożyczalnia Canoeraftu znajduje się w pobliżu przystani tratw w Czerwonym Klasztorze. Turyści w Pieninach mogą wypożyczać rafty, napompowane kanadyjki czy rowery górskie. Częścią atrakcyjnego terenu jest hotel, pensjonat i kemping z boiskiem do piłki nożnej, siatkowej i paintballu.

Pieniński Park Narodowy PIENAP oferuje, poza spływem Dunajcem na łodziach do raftingu, również inne możliwości aktywnego wypoczynku: turystykę rowerową czy wejście szlakiem górskim na Trzy Korony, skąd wzleciał legendarny latający mnich i botanik Cyprian z pobliskiego Czerwonego Klasztoru. 

Komentarze
Musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się!
Zdjęcia