Wieś Topola przyciąga turystów i miłośników historii zabytkiem kultury narodowej, czyli greckokatolickim drewnianym kościołem św. Michała Archanioła. Świątynia została wybudowana na stromym wzniesieniu w 1700 roku.
Jest to trójdzielny barokowy budynek zrębowy, pokryty dachem z gontów z dwiema wieżyczkami i trójramiennym krzyżem. Godny uwagi jest w kościele wielobarwny czterorzędowy ikonostas z połowy XVIII wieku. Tworzą go ikony św. biskupa Mikołaja, Bogurodzicy Hodigitrii, Chrystusa Nauczyciela, ikona św. Archanioła Michała i inne. Drzwi diakońskie nie są zaopatrzone w skrzydła. Carskie wrota są dwuskrzydłowe, ozdobione sześcioma medalionami Ewangelistów i Zwiastowania.
W świątyni znajduje się też samodzielnie stojąca, drewniana dzwonnica wybudowana w XX wieku. Ma konstrukcję kolumnową, jest pokryta dachem z gontów i posiada jednoramienny krzyż.
Topola
Wieś Topola jest położona we wschodniej części Bieszczad w dolinie Uličky, a pierwsza pisemna wzmianka o niej pochodzi z 1600 roku. Szczególnie interesujące są tu ruiny murowanego pałacyku z XX wieku oraz pomnik poety A.V. Duchnoviča, budziciela narodowego Rusinów i Ukraińców. W pobliżu znajduje się najlepiej zachowany żydowski cmentarz w Połoninach.